top of page
Yatak Odası - 1.jpg

ODA3DSTUDIO
FARKINDALIĞI İLE

MEKANLARINIZ, ÜRÜNLERİNİZ VE TASARIMLARINIZ İÇİN HIZLI VE GERÇEKCİ SONUÇLAR ALIN.

AYRICALIK YARATIN

3D Görselleştirme ile ürün ve mekanlarınızı bütün varyasyonlarıyla kompakt bir şekilde müşterilerinize tanıtın.

3D Görselleştirme ile müşterilerinizin beklentilerini daha iyi karşılayın ve bu şekilde müşteri memnuniyetinizi yükseltin.

DIŞ MEKAN

Projelerinize ait dış mekan başlığı altında sıralanan (peyzaj, dış cephe, marina vb.) ve tüm tasarımları kapsayan bir 3d görselleştirme hizmetidir. Güçlü bir sunum hazırlayarak müşterilerinizi etkilemek için tercih edebileceğiniz bir görselleştirme türüdür. Ayrıca tercihiniz doğrultusunda gece ve gündüz atmosferi ile mekanlarınızın farklı zaman dilimlerinde görselleştirilmesini sağlamaktadır.

2.jpg
1.jpg

İÇ MEKAN

İç mekân tasarımı ve görselleştirme hizmeti (konut iç mekânları, otel, kafe ve restoran ofis vb.) mekânlarınızın tamamlandığında nasıl bir görüntüye sahip olduğunu görebileceğiniz 

3d görselleştirme türüdür. İç mekân tasarımı zemin döşemesinden, tavan uygulamasına, duvar tasarımlarından, hareketli mobilya konseptlerinin belirlenmesine kadar detaylı bir çalışmayı kapsamaktadır. 

ENDÜSTRİYEL 

Ürünlerin gerçeğiyle birebir olarak ifade edildiği görselleştirme tekniği, hem e-ticaret platformlarında satış başarısını arttıran hem de imalat aşamasındaki üretim süreçlerini kolaylaştıran ve sonuca hızlı ulaşmanızı sağlayan 3d görselleştirme hizmetidir. Aynı zamanda tasarlanmış olan bir ürünün protatip öncesi son tasarım kararları doğrultusunda bitmiş ürün halini görebileceğiniz bir görselleştirme türüdür.

5.jpg

ANİMASYON

Mimari (iç mekan/dış cephe), liman, tersane, sanayi tesisleri ve endüstriyel/mekanik (ürün tanıtımı/montajı) projelerinizin 

tamamlandığında nasıl görüneceğini 3d görselleştirme animasyon teknikleri ile müşterilerinize sunabilmeniz için sayısız seçeneklere imkan vermektedir.

PANORAMİK
MEKAN GÖRSELLEŞTİRME

Mekanlarınız(iç mekan,dış mekan)panoramik sunum tekniği ile projelerinizdeki alanların dört bir

yanını tek bir karede kullanıcılara

ifade edebilir, müşterilerinize tasarımlarınızı deneyimleme fırsatı sunabilirsiniz. Panoramik görselleştirmeyi VR(sanal gerçeklik) gözlük aracılığı ile interaktif olarak deneyimleyebilirsiniz.

Sandalye - GIF - 0.1s (3).gif

360°
ÜRÜN GÖRSELLEŞTİRMESİ

Ürünlerinizin anlaşılabilirlik seviyesini arttırmak için 360° ürün görselleştirmesi tercih edilmelidir.

E-Ticaret platformlarında ürünlerinizi ön plana çıkartmak ve satış başarısını arttırmak adına tercih edebileceğiniz bir sunum tekniğidir. Bu sunum tekniğini kullanarak siz de bir adım önde olun.

bottom of page